O projektu:

Naše organizace se dlouhodobě zabývá podporou rodin s dětmi. Z jejich potřeb vychází projekt zaměřený na podporu rodičovských dovedností, a to v oblasti poradenství, nácviků, vedení a doporučení, které rodiče mohou aplikovat do běžného života rodiny. Podpora rodičů se dotýká oblasti pedagogické, sociální, ale i emoční a psychiatrické, neboť rodiče se svými dětmi zažívají širokou škálu různorodých situací zaměřených například na komunikaci, hranice, specifické potřeby ve škole, poruchu pozornosti (bez hyperaktivity či s hyperaktivitou), autistické rysy a širokou škálu dalších situací, kdy se mohou cítit bezradní, nejistí či pouze potřebují ověřit směr své výchovy.

Věnujeme se edukaci rodičů se zaměřením na jejich specifickou situaci a individualitu dítěte a snažíme se o spolupráci s dalšími subjekty v rámci multidisciplinární spolupráce.

Pokud potřebujete více informací či řešíte obdobnou situaci, neváhejte se na nás obrátit. Základní informace můžete načerpat i z publikace Průvodce rodičovstvím, kterou jsem v rámci tohoto projektu pro Vás připravili.

Tel: 733 733 061

E-mail: domus@domus-cpr.cz

 

Projekt Poradna pro rodiny s dětmi s problémovým chováním je finančně podporován Krajským úřadem Plzeňského kraje a statutárním městem Plzeň z dotačního programu Služby a činnosti v sociální oblasti na rok 2019.

DĚKUJEME ZA PODPORU.