Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici učitele/učitelky do dětské skupiny

Nabízíme:

– HPP s nástupní mzdou minimálně od 22 000 Kč (dle praxe a vzdělání)
– garantované zapracování
– intervizní a metodickou podporu
– průběžné vzdělávání s důrazem na osobní rozvoj

Úvazek:

pracovní poměr vhodný pro zkrácený pracovní úvazek, popř. 1,00 (40 hodin týdně)

Požadavky:

– osobnostní předpoklady pro práci s dětmi
– předepsané pedagogické vzdělání podle zákona č. 247/2014 Sb., v platném znění

Vítáme:

pracovní zkušenosti na obdobné pozici, popř. kurz Montessori pedagogiky, zkušenost s pedagogikou M. Montessori nebo speciálně pedagogické vzdělání

Náplň práce:

– zajišťování komplexní výchovně-vzdělávací činnosti podle Plánu výchovy a péče
– vedení pedagogické dokumentace
– tvůrčí činnosti
– spolupráce s rodiči
– spolupráce s vedením apod.

Přihlášky:

obsah přihlášky: strukturovaný životopis, motivační dopis zasílejte prosím e-mailem: domus@domus-cpr.cz

Průběh přijímacího řízení:

zaslání životopisu + motivačního dopisu, portfolium vzdělávání a zájmů, termín zaslání: do 28. 8. 2021

Termín nástupu: 1. 9. 2021 nebo dle dohody

Kontakt:

Romana Svobodová, ředitelka organizace, domus@domus-cpr.cz
tel: 377 331 956, 602 278 866
další informace o Domus – Centrum pro rodinu: www.domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit.

Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.