Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici učitel/ka dětské skupiny

 Nabízíme:

  • HPP s nástupní mzdou minimálně od 22 000,- (dle praxe a vzdělání)
  • osobní ohodnocení
  • garantované zapracování
  • intervizní a metodickou podporu

Úvazek:

pracovní poměr 1,00 (40 hodin týdně), popř. zkrácený pracovník, popř. externě dle dohody

Požadavky:

osobnostní předpoklady pro práci s dětmi, předepsané pedagogické vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb.

Vítáme:

pracovní zkušenosti na obdobné pozici, popř. kurz Montessori pedagogiky nebo zkušenost s pedagogikou M. Montessori nebo vzdělání speciálně pedagogické

Náplň práce:

vedení pedagogické dokumentace, vytváření ŠVP a TVP, zajišťování komplexní výchovně vzdělávací činnosti podle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání, spolupráce s vedením, spolupráce s rodiči

Přihlášky:

Obsah přihlášky: strukturovaný životopis, motivační dopis zasílejte prosím e-mailem: domus@domus-cpr.cz

Průběh přijímacího řízení:

1. Kolo: Posouzení přihlášky (životopisu + motivačního dopisu), termín zaslání: do 30. 11. 2019

2. Kolo: Osobní pohovor s výběrovou komisí na základě osobní pozvánky

3. Kolo: Testová část

Termín nástupu:

1. 2. 2020 nebo dle dohody

Kontakt:

Romana Svobodová, ředitelka organizace, domus@domus-cpr.cz

Tel: 377 331 956, 733 733 061, další informace o Domus – Centrum pro rodinu: www.domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit. Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.