Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici asistent/ka

Nabízíme:

  • nástupní mzdu min. 21 000,- (dále dle dohody)
  • nestereotypní práci

Úvazek:

Pracovní poměr 1,00 (40 hodin týdně), popř. jinak zkrácený pracovník úvazek dle dohody

Vzdělání:

Min. středoškolské ukončené maturitou (např. rodinného směru)

Vítáme:

  • pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • dobrou znalost práce s PC
  • dobré organizační schopnosti

Náplň práce:

  • evidence přijatých a vydaných dokladů, vedení příslušné administrativy
  • vedení pošty, pochůzky po úřadech apod.
  • vedení skladu a vydávání, doplňování
  • kopírování, zakládání apod.

Přihlášky:

Obsah přihlášky:

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte prosím e-mailem na adresu domus@domus‑cpr.cz.

Průběh přijímacího řízení:

  1. kolo: Posouzení přihlášky (životopisu + motivačního dopisu), termín zaslání: do 15. 8. 2020
  2. kolo: Osobní pohovor s výběrovou komisí, termín konání bude upřesněn.

Termín nástupu:

1. 10. 2020 nebo dle domluvy

Kontakt:

Romana Svobodová, ředitelka organizace, domus@domus-cpr.cz

Tel: 377 331 956, 733 733 061

www.domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit.

Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.