FUNGUJEME DÁLE, omezili jsme terénní práci

 

Chráníme zdraví našich klientů i nás a také si přejeme, abychom všichni co nejdříve mohli žít tak, jak jsme byli zvyklí. Proto jsme v současné době v souladu s doporučeními Ministerstva práce a sociálních věcí ČR omezili terénní kontakty pracovníků DOMUS.

Služby Sanace rodiny, Náhradní rodinné péče i Odborné poradenství pokračují dále. Záležitosti, které je možné řešit dálkově, zvládáme přes telefon, e-mail, skype, WhatsApp apod., dle domluvy. Přímo do rodin jezdíme pouze v naléhavých případech či rizikových situací, při nichž je osobní konzultace nezbytná. V takovém případě je nutné dodržet veškerá bezpečnostní opatření jak z naší strany, tak ze strany našich klientů – zakrytí nosu a úst, použití desinfekce, dodržení nařízeného počtu osob při setkání apod. Za splnění těchto podmínek je také možné, aby klienti přišli za námi na jednotlivé pobočky a využili ambulantních hodin.

Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na nás obrátit! Určitě najdeme cestu, jak pomoci. Podporu a pomoc vnímáme obzvláště v této mimořádně náročné době jako potřebnou a důležitou!