FUNGUJEME DÁLE, omezili jsme terénní práci

 

Chráníme zdraví našich klientů i nás a také si přejeme, abychom všichni co nejdříve mohli žít tak, jak jsme byli zvyklí. Proto jsme v současné době omezili terénní kontakty pracovníků DOMUS.

Služby sanace rodiny, náhradní rodinné péče i odborné poradenství pokračují dále. Záležitosti, které je možné řešit dálkově, zvládáme přes telefon, e-mail, Skype, WhatsApp apod. Přímo do rodin jezdíme pouze v naléhavých případech či rizikových situacích, při nichž je osobní konzultace nezbytná. V takovém případě je nutné dodržet veškerá bezpečnostní opatření jak z naší strany, tak ze strany našich klientů – zakrytí nosu a úst (respirátor), použití dezinfekce, dodržení nařízeného počtu osob při setkání, vzdálenosti apod. Za splnění těchto podmínek je také možné, aby klienti přišli za námi na jednotlivé pobočky a využili ambulantních hodin, přesto doporučujeme, abyste byli se sociálním pracovníkem vždy domluveni na konkrétní čas setkání.

Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na nás obrátit! Určitě najdeme cestu, jak pomoci i v této náročné době. Podporu a pomoc vnímáme obzvláště v této mimořádně době jako potřebnou a důležitou!