Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici sociální pracovník/pracovnice

Nabízíme:

• nástupní mzdu min. 20 000 Kč (dle praxe a stupně vzdělání)
• osobní ohodnocení
• garantované zapracování
• supervizní, intervizní a metodickou podporu
• zajímavou a nestereotypní práci
• mladý pracovní tým v dynamické organizaci

Úvazek:

Pracovní poměr 1,00 (40 hodin týdně), popř. zkrácený pracovník úvazek dle dohody

Požadavky:

Vzdělání:
Dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
Dle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí

Vítáme:
– praxi v oboru sociální práce se zaměřením na práci s dětmi, s rodinou
– sebezkušenostní výcvik či jiný terapeuticky zaměřený výcvik

Náplň práce:

Ambulantní i terénní sociální práce s rodinami a ohroženými dětmi, spolupráce s institucemi a organizacemi zabývajícími se ohroženými dětmi, vedení klientské dokumentace, výkaznictví, metodiky apod.

Přihlášky:

Obsah přihlášky:
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte prosím e-mailem na adresu domus@domus cpr.cz.

Průběh přijímacího řízení:

1. kolo: Posouzení přihlášky (životopisu + motivačního dopisu), termín zaslání: do 31. 8. 2018
2. kolo: Osobní pohovor s výběrovou komisí, termín konání bude upřesněn.
3. kolo: Testová část

Termín nástupu:

1. října 2018 (popř. dle dohody)

Kontakt:

Romana Svobodová, ředitelka organizace, domus@domus-cpr.cz
Tel: 377 331 956, 733 733 061
Další informace o Domus – Centrum pro rodinu: www.domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit.